Moje osiedle

Forum mieszkańców najpiękniejszego osiedla w Warszawie


#1 2010-11-01 21:11:59

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Bezprawie na parkingu

W niedzielę byłem świadkiem (pewnie nie tylko ja) jak pan pilnujący parkingu hurtowo udostępniał miejsca parkingowe kibicom (kibolom?) Legii, gorączkowo krążącym w okolicach naszego osiedla w poszukiwaniu miejsc do parkowania. Samochodów wjechało co najmniej kilka, stały niemalże piętrowo (łącznie w trzech rzędach).

Chcę, aby władze spółdzielni ustaliły, jakie wpływy zanotowała tego dnia spółdzielnia z tytułu udostępniania parkingu. Nie słyszałem, aby polityką spółdzielni było udostępnianie miejsc na parkingu chętnym. wielu mieszkańców pozbawionch jest tego luksusu - muszą parkować swoje samochody na ulicy. Tymczasem pan z parkingu z ochotą przyjmuje limuzyny na naszym parkingu i, to moje podejrzenia, pobiera za to opłaty. Jeśli tak jest to pytam - jakim prawem!

Proszę, by władze spółdzielni prześwietliły ten problem i albo ukarały pana parkingowego, albo ustanowiły politykę w pełni legalnego udostępniania (za opłatą) w czasie meczu. Niech spółdzielnia coś ma z tego fatalnego sąsiedztwa!

Offline

 

#2 2010-11-01 21:31:47

wściekły-na-spółdzielnie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: Bezprawie na parkingu

O który parking mowa?Chyba nie ten od Czerniakowskiej?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Darłowo https://irsystem.pl/ Luksusowy hotel nad morzem program do kantoru Pomysł na event urodzinowy