Moje osiedle

Forum mieszkańców najpiękniejszego osiedla w Warszawie


#1 2010-04-10 00:54:16

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Po co to wszystko?

Być może nic z tego nie będzie, być może to forum umrze po kilku dniach nie budząc żadnego zainteresowania osób, do których jest kierowane. Ale nie dowiem się, jeśli nie spróbuję.

Zatem - oto forum!

Reszta zależy do was, od nas. Osiedle na którym mieszkamy jest zaniedbane, ale samo o siebie nie zadba. Pozostawianie wszystkiego w rękach zarządu spółdzielni też chyba nie jest dobrym pomysłem. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie uda się zmobilizować ludzi, którzy doceniają to, że mieszkają w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie i nie zależy im na tym, żeby mieszkać byle jak. Żeby się o tym przekonać, poświęciłem odrobinę czasu tworząc to forum i jestem pełen wiary w to, że za moment będzie tu gorąco od dyskusji!

Offline

 

#2 2010-04-10 13:53:10

wściekły-na-spółdzielnie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: Po co to wszystko?

Witam wszystkich.Wielkie dzięki za pomysł założenia forum o naszym osiedlu.Czas najwyższy przejąć sprawy w nasze ręce,mam nadzieję że dzięki takiemu miejscu uda nam się jakoś zebrać w sobie i zawalczyć o nasze np.pieniądze.Powodzenia.

Offline

 

#3 2010-04-10 17:53:03

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Re: Po co to wszystko?

wściekły-na-spółdzielnie napisał:

Witam wszystkich.Wielkie dzięki za pomysł założenia forum o naszym osiedlu.Czas najwyższy przejąć sprawy w nasze ręce,mam nadzieję że dzięki takiemu miejscu uda nam się jakoś zebrać w sobie i zawalczyć o nasze np.pieniądze.Powodzenia.

Tez mam taka nadzieje. Ale zeby tak sie stalo, musi byc nas wiecej!

Mowcie sasiadom o tym forum. Musimy zrobic tutaj ruch i wywolac ferment intelektualny!

Offline

 

#4 2010-04-11 01:02:49

Lokator_Pi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Po co to wszystko?

Witam forumowiczów i mieszkańców osiedla. Dziękuję Lokatorowi_nr0 za założenie forum. Myślę, że nawet jak będzie mało aktywnych użytkowników, to sporo osób będzie tu i tak zaglądało.

Offline

 

#5 2010-04-11 08:41:18

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Re: Po co to wszystko?

Lokator_Pi napisał:

Witam forumowiczów i mieszkańców osiedla. Dziękuję Lokatorowi_nr0 za założenie forum. Myślę, że nawet jak będzie mało aktywnych użytkowników, to sporo osób będzie tu i tak zaglądało.

Witam również.

Moim zdaniem, zaglądanie nie wystarczy. Trzeba rozmawiać, inaczej nic tu się nie będzie działo i nie będzie po co zaglądać!

Offline

 

#6 2010-04-12 11:22:37

ejej

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 40
Punktów :   

Re: Po co to wszystko?

też myślę,  że zaglądanie to trochę mało. potrzeba mówić co się myśli, wie i czuje aby się dogadać.

Offline

 

#7 2010-04-12 12:20:54

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Re: Po co to wszystko?

Proszę o wyrozumiałość w kwestii reklam na tym forum: jest to forum darmowe, więc trzeba się pogodzić z koniecznością ich istnienia w tym miejscu.

Więcej - firma, która zarządza tym forum zastrzega sobie prawo podjęcia kroków jeśli użytkownicy będą blokować emitowanie reklam (AdBlock itp). Więc proszę, pogódźcie się z tą niedogodnością.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów mapa fotowoltaiki Destylator do alkoholu