Moje osiedle

Forum mieszkańców najpiękniejszego osiedla w Warszawie


#1 2011-07-24 21:10:04

stadry

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 1
Punktów :   

Oferty handlowe i komercyjne

Witam,

W związku z tym, że niedawno zakończyły się prace wykończeniowe w moim mieszkaniu to chciałbym się z wami podzielić informacją... myślę, że może się przydać gdy będziecie potrzebować zaufanego fachowca. Poleciła mi go moja koleżanka i nie żałuję... jestem bardzo zadowolony z pracy i wykończenia mojego nowego lokum. Pan Wojtek zna się na rzeczy, jest konkretny, pracowity, solidny, dokładny i potrafi doradzić np. podczas dokonywania zakupów materiałów itd., ma spore doświadczenie
bo od kilkunastu lat pracuje na rynku w Warszawie. Wykonuje począwszy od mebli, elektryki, hydrauliki, podłóg, płytek, terakoty po malowanie itd, itd. w każdym razie wachlarz usług jest szeroki i można na prawdę się dogadać. Jeśli chodzi o ceny to myślę, że są bardzo przystępne w porównaniu do innych ekip budowlanych, ale oczywiście można podjąć próbę negocjacji  . Zainteresowanym mogę przesłać kilka zdjęć na maila (mój adres annadrybala@gmail.com), podaję nr tel do Pana Wojtka 600-880-399.

Pozdrawiam,

Krzysztof

Offline

 

#2 2011-07-26 22:18:09

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Re: Oferty handlowe i komercyjne

Prosiłbym o umieszczanie w tym wątku wszelkich ofert kierowanych przez mieszkańców osiedla i do mieszkańców osiedla. Innych wątków proszę nie zaśmiecać propozycjami wyremontowania mieszkania czy atrakcyjnej oferty prania dywanów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UherskĂ˝ Brod montĂĄĹž zdarma kopiowanie kaset vhs wola przewóz osób Piła Zegarki Lorus hotel Wałcz