Moje osiedle

Forum mieszkańców najpiękniejszego osiedla w Warszawie


#1 2011-09-13 23:39:49

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Stadion Legii i my

Znalazłem na gazeta.pl list mieszkanki naszego osiedla, która dzieli się z czytelnikami swoją opowieścią o tym, jak ciężko mieszka się tu, gdy na Legii rozgrywane są mecze. Sama prawda, trudno cokolwiek dodać. Komentarze internautów pomijam, są wulgarne, niestosowne, a ich treść świadczy o tym, że pisali je w większości kretyni lub zwykli internetowi trolle (to drugie pewnie bardziej).

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 … meczu.html

Może należałoby wystosować jakiś apel do władz miasta, aby strefa stadionu była w dniu meczu obszarem dostępnym tylko dla mieszkańców, tak jak to się dzieje w okolicach cmentarzy 1 listopada? Odrobina normalności chyba się nam należy?

Offline

 

#2 2011-10-01 13:51:49

ejej

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 40
Punktów :   

Re: Stadion Legii i my

Popieram apel do władz miasta, a swoją drogą list mieszkanki świadczy o tym, że należało firmę parkingową zmienić i dobrze się stało, że sie stało. Swoją drogą powinien chyba być jakiś regulamin z pierwszeństwem dla mieszkańców WSZYSTKICH,  a nie jakiejś grupy która teraz uważa, że parking jest ich i miesza. Co myślę o prezesie to mi się nie chce pisać, ale dobrze, że Ktoś w Zarządzie sprawę poruszył.  Serdecznie pozdrawiam

Offline

 

#3 2011-10-02 22:05:13

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Re: Stadion Legii i my

ejej, można odrobinę jaśniej? Jaka grupa miesza? I Kto w zarządzie poruszył tę sprawę.

Mam niestety wrażenie, że po okresie nadziei sytuacja w spółdzielni znowu się komplikuje. Na pawilonie przy Czerniakowskiej wciąż wisi baner o powierzchni do wynajęcia... To nie jest dobry znak.

Offline

 

#4 2011-10-03 10:07:30

agniera

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Stadion Legii i my

no nie jest , nie jest !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://livinghome-plytki.pl/ koparka Złotów wynajem autobusów Piła Meble tapicerowane nowoczesne