Moje osiedle

Forum mieszkańców najpiękniejszego osiedla w Warszawie


#1 2010-04-17 22:03:20

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Zielone Renault Kangoo

Czy ktoś wie, o co chodzi z samochodem Renault Kangoo zaparkowanym w pobliżu budynku D8? Samochód stoi ze dwa albo trzy miesiące, zaparkowany jest tak, że blokuje ze trzy miejsca. Widziałem, że ludzie przyczepiają jakieś kartki z apelami do właściciela, żeby pomyślał o innych i przeparkował - bez skutku. Co począć z takim egoistą?

Offline

 

#2 2010-04-18 21:41:50

ejej

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 40
Punktów :   

Re: Zielone Renault Kangoo

pewnie trzeba się dowiedzieć czyj to samochód. Zgłosić na policję, bo może kradziony i postawiony. a w ogóle samochody przed blokiem Dragonów 8 to czasem mam ochotę postukać. Prawie nie ma miejsca na przejście.

Offline

 

#3 2010-04-18 23:03:13

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Re: Zielone Renault Kangoo

ejej napisał:

pewnie trzeba się dowiedzieć czyj to samochód. Zgłosić na policję, bo może kradziony i postawiony. a w ogóle samochody przed blokiem Dragonów 8 to czasem mam ochotę postukać. Prawie nie ma miejsca na przejście.

To prawda. Czasami chodzę tamtędy z wózkiem. Niektóre samochody stoją tak, że nie da się przejechać. W takich myślę o tym jakimi egositami potrafimy być i jak rzadko myślimy o sobie nawzajem. Ludzie, którzy w ten sposób parkują nie myślą o tym, że uniemożliwiają innym przejście. I ten właśnie egoizm denerwuje mnie najbardziej.

Offline

 

#4 2010-04-27 17:38:07

mladak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zielone Renault Kangoo

ja chyba wiem czyj to samochod jak go spotkam to z nim porozmawiam

Offline

 

#5 2010-04-27 21:48:20

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Re: Zielone Renault Kangoo

mladak napisał:

ja chyba wiem czyj to samochod jak go spotkam to z nim porozmawiam

fajnie! na parkingu przybeda trzy miejsca bedzie luzniej.

swoja droga zima w tym samym miejscu (i w ten sam sposob) parkowal piekny range rover ale potem wyjechal z zaspy i odjechal w sina dal. nikt go wiecej nie widzial. a szkoda, bo piekny.

UPDATE

NO i co słychać w kwestii Kangoo? Co powiedział właściciel? Bo auto jak stało, tak stoi

Offline

 

#6 2010-10-23 08:26:24

reszka46

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zielone Renault Kangoo

A kto wie czyje są DWA samochody na małym parkingu za kościołem? Już dwa lata tak sobie rdzewieją! Chodzi mi o kawałek parkingu na łuku wjazdowym do części prz ul.Czerniakowskiej. reszka46

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
innovation https://tomatisgdynia.pl/