Moje osiedle

Forum mieszkańców najpiękniejszego osiedla w Warszawie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-04-13 22:36:28

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Żałoba

Walne Zgromadzenie zostało przesunięte o kilkanaście dni ze względu na żałobę. Skąd taki pomysł? Przecież podczas zgromadzenia nie tańczymy, nie śpiewamy i nie pijemy alkoholu. Czy ktoś mi może wyjaśnić jaki wpływ na przebieg żałoby ma nasze skromne zgromadzenie?

Offline

 

#2 2010-04-14 12:34:16

ejej

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 40
Punktów :   

Re: Żałoba

Żałoba to taki parawanik. Myślę, że coś się za tym przesunięciem terminu kryje

Offline

 

#3 2010-04-14 13:01:19

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Re: Żałoba

ejej napisał:

Żałoba to taki parawanik. Myślę, że coś się za tym przesunięciem terminu kryje

No właśnie, ta decyzja jest dla mnie dziwna i niezrozumiała. Może przewodniczący RN wie coś więcej? Panie Bogusławie?

Offline

 

#4 2010-04-16 12:47:41

 boguslaw_jozwiak

Użytkownik

7657118
Call me!
Skąd: Dragonów 6 m 30
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Re: Żałoba

Witam. 
Jak usłyszałem, że Zarząd zdecydował się przesunąć termin Walnego Zgromadzenia to w pierwszej chwili bardzo się zdenerwowałem.  Prezes twierdził, że wielu mieszkańców o to prosiło.
W moim odczuciu plan Zarządu jest taki: mieszkańcy dostali pismo od Rady Nadzorczej i wywołało to burzę, która może spowodować, że na Walne przyjdzie duża grupa ludzi, która do tej pory nie bardzo się interesowała tym co się dzieje w spółdzielni; a to może spowodować, że nie uda się odwołać Rady Nadzorczej (głosowanie będzie nieprzewidywalne)...
Teraz już ochłonąłem. Rada też postara się wykorzystać ten czas na lepsze przygotowanie się

Offline

 

#5 2010-04-16 21:21:00

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Re: Żałoba

boguslaw_jozwiak napisał:

W moim odczuciu plan Zarządu jest taki: mieszkańcy dostali pismo od Rady Nadzorczej i wywołało to burzę, która może spowodować, że na Walne przyjdzie duża grupa ludzi, która do tej pory nie bardzo się interesowała tym co się dzieje w spółdzielni; a to może spowodować, że nie uda się odwołać Rady Nadzorczej (głosowanie będzie nieprzewidywalne)...

Wybór terminu w okolicy długiego weekendu nie jest szczęśliwy, istnieje ryzyko, że spora część mieszkańców będzie miała wtedy inne plany niż walne. Szkoda, że nie da się tego przesunąć na maj.

A może RN jeszcze raz roześle pisma do mieszkańców? ALbo przynajmniej powiesi je przy wejściach do budynków? Żeby ludzie nie zapomnieli o czym będzie mowa na walnym.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky Ĺ˝andov septiky vĂ˝roba a Luksusowy hotel nad morzem program do kantoru Pomysł na event urodzinowy